Není erotická masáž jako erotická masáž. Jsou místa, kde se prostě dělat nedá. Je zapotřebí klid, přítmí a v neposlední řadě i pozitivní atmosféra, která bude mít nádech erotiky – a to není vždy snadné vytvořit. V následujících řádcích si povíme, jak dotvořit atmosféru co nejlépe a potěšit partnera opravdu na maximum…


Vypnutý mobil, zapálená svíčka, tichá meditační hudba

Přesně jako v případě erotických masáží v Praze! Mobil je nutné vypnout a na chvíli odložit, protože jde o rušivý element. Zapálit svíčky a pustit tichounce hudbu, která bude puštěná po celou dobu masáže (a samozřejmě zvolená již předem, protože s rukama od oleje se CD vyměňuje jen těžko, při změně hudby by pak atmosféra byla rázem vniveč). Vyšší teplota v místnosti je žádoucí, nevadí ani 26 nebo 28 stupňů Celsia, okna musí být samozřejmě zavřená, průvan je naprosto nežádoucí. Nakonec, nahé tělo pokryté masážním olejem je na podobné nežádoucí vlivy podstatně citlivější.

Společná koupel nebo sprcha s masérkou rozhodně potěší, je to vynikající začátek pro další smyslná potěšení, která budou záhy následovat. Nemíchejte vonné tyčinky a parfémované svíčky, vůně se nebudou doplňovat a kombinovat je znamená pro citlivější lidi někdy i bolest hlavy. Polštářek pod hlavu zajistí lepší pohodlí, nezapomeňte i na to, že jeden ručník určitě nestačí. Naopak, větší ručník pro přikrytí těla a otření olejů záhy po masáži, menší ručník zase může přikrýt podkladové polštářky. Nezapomeňte také ohřát oleje, protože masírovat studeným olejem je vskutku náročné a nikoho tím ani moc nepotěšíte.

Důležité je vnímat různé erotogenní zóny, které rozhodně nejsou jen v podbřišku. Co takhle dolní část břicha, pupík nebo podkolenní jamka? Jemné pohrávání si s ochlupením na hrudi nebo masáž takzvaného třetího oka (což je vlastně místo uprostřed čela) také udělá divy.