Chlupy na mužné hruďi

Pokud má váš partner chlupatý hrudník, máte před sebou ideální hřiště na hraní. Oblast hrudi je citlivější, než si myslíte. A on vás bude milovat za to, když si budete s jeho chloupky pohrávat mezi prsty. Můžete také začít trochu zostra a položit mu ruku na dolní části hrudníku nebo břicha a trochu mu stlačit kůži, tak abyste do ruky zachytila větší trs chloupků a jemně ho zatahejte. Tahání stimuluje nervové zakončení a získáte si tak od masírovaného plnou pozornost. Samozřejmě pamatujte, vše s citem, abyste nepůsobila partnerovi bolest.

Třetí oko

Třetí oko je tlakový bod umístěný uprostřed čela. Jemně přitlačte palcem po dobu 60 sekund. Tento hmat pomáhá zmírnit napětí ve vašem partnerovi. A hádejte co? Napětí je jedním z nejčastějších příčin poruch erekce u mužů. Tímto snadným způsobem to tak již nebudete muset nikdy řešit.

Kolenní jamka

Další záhyb, další erogenní zóna! Masírujte zadní část kolenní jamky jemně a s citem. Chcete-li navíc navodit erotickou atmosféru, klekněte si před svého muže, když sedí na židli nebo na okraji postele a zatímco současně masírujete obě kolenní jamky, tak úste škádlete oblast jeho rozkroku. Stačí když se budete jen zlehka dotýkat a zůstanete spíše u náznaků, než přejdete dále.

Dolní část břicha

Cesta k srdci člověka vede přes jeho žaludek, ale pravděpodobně to není ta, kterou právě myslíte. Vzhledem k tomu, že krev přirozeně proudí směrem k pánvi, tak oblast pod pasem je zaručeným způsobem, jak každého muže stimulovat – a budovat tak velké sexuální napětí. Využijte svého jazyku a pusťte se jeho spodních břišních svalů až po počátek jeho nohou.


Pupík

Ač to možná zní podivně, tak i dokonce pupík má řadu citlivých nervových zakončení, které mohou vzrušit kdejakého muže. Polibkem nebo lízáním přímo v pupíku či okolo ho jistě příjemně překvapí.