1. Nebuďte nervózní – je to přece stejná služba jako třeba oběd v restauraci

Pokud se jedná o Vaši vůbec první erotickou masáž, pak je vždy nejlepší zůstat tak klidný, jak to jen jde. Pokud se cítíte nervózní, zkuste prolomit ledy komentováním něčeho, co uvidíte v masérské místnosti. Ve skutečnosti se jedná o starý trik herců. Když jsou před natáčením nervózní, protože se na place setkají s režisérem apod., doporučuje se zmínit se o něčem neškodném na natáčecím place a suše to okomentovat. Něco jako „to je ale velký psací stůl“ nebo tak. A to stačí. Žádné vtipy nebo něco, co by mohlo skončit trapným tichem. Tahle pomůcka Vám pomůže začít rozhovor, aniž byste museli nadhazovat téma masáže apod. hned z kraje. V závislosti na reakci masérky můžete snadno říct, jakou vzájemnou energii mezi sebou budete mít. Komplimenty by mohly být hned z kraje poněkud zrádné, lépe uděláte, když se jim raději vyhnete.

Masérka se Vás pravděpodobně zeptá na pár obecných otázek o Vaší práci nebo o čemkoliv obecném. Obráceně už to tak docela negunguje. Není úplně dobrý nápad vkročit do místnosti a hned začít klást osobní otázky. Tomu se tak také raději vyvarujte. Případě můžete zkusit jedno osobní otázku a uvidíte, jakou tím navodíet atmosféru. Pokud zaznamenáte jen stín nevraživosti, ihned přestaňte.

2. Nepokoušejte se masérky nikdy ani dotknout

Vždy si pamatujte, že jste zákazníkem – nic v rámci masáže neřídíte a všechno se „děje“ Vám. Erotická masáž sice zahrnuje nahotu, ale to v žádném případě neznamená nic víc – jedná se o 100% pasivní zkušenost.
 
3. Nebuďte příliš tichý

To neznamená, že byste měli v průběhu masáže křičet jako pavián. Důležité je vědět, co se vám líbí a být schopen se vyjádřit tím správným způsobem. Jako dobrý začátek můžete poreferovat o svých bolavých místech po těle nebo zranění, na která by se měla masérka soustředit nebo se jim vyhnout. Každý profesionál také ocení Vaši zpětnou vazbu. S její pomocé se Vám pokousí poskytnout tu nejlepší masáž.