Pokud patříte mezi ty jedince, kteří rádi zkouší něco nového a nenechají se zbrzdit přemírou studu, možná jste ti praví, abyste vyzkoušeli naší erotickou masáž v Praze. Stereotyp můžete klidně hodit za hlavu, člověk je od toho člověkem, aby si sám stanovoval hranice a tyto poté překračoval. Nejedná se o nic nemravného. Naopak se po masáži budete cítit příjemně uvolněně a s nově nabitou energií.

Uvolněte celé své tělo a nechte se unášet na vlnách příjemného vzrušení. Odměnou Vám bude pocit dokonalého uklidnění a relaxace. Erotické tantra masáže jsou naprosto dokonalým prostředkem k uvolnění nahromaděného stresu a napětí, které se ve Vašem těle po určité době nashromáždilo. Tantra Vás naučí plně vnímat vše přirozeně, prožívat to, co se stane v daném okamžiku, čímž se Vám otevírá cesta k novým zážitkům a zkušenostem. Můžete zažit něco zcela odlišného a dosud nepoznaného.

Součástí tantrické masáže nejsou jen doteky masérky, které naplní Vaše tělo vzrušením, ale i vědomá práce s energií. Během masáže dojde k propojení sexuality, srdce a duše. Tantrická masáž zahrnuje i intimní masáž, díky níž svou sexualitu začnete vnímat celým svým tělem, srdcem i duchem.

Tantrická masáž má pozitivní vliv na Vaši sexualitu, problémy s erekcí, předčasnou ejakulaci, bolestivý pohlavní styk. Získáte nové zkušenosti a Vaše tělo, sexualita i duchovno dosáhnou větší propojenosti a celistvosti.

Pokud jste připraveni zažít ještě něco smyslnějšího, můžete vyzkoušet exkluzivní B2B masáž. Smyslné umění masáží je praktikováno již po staletí a je známé pro své relaxační účinky s nádechem intimity. Exkluzivní B2B masáž se zaměřuje na posílení potěšení a touhy tak, aby páry či jednotlivci mohli dosáhnout výjimečně uspokojujících vyvrcholení tím nejpříjemnějším možným způsobem.

Nic nemůže být intimnější než smyslná masáž, při které nejde jen o pouhé dotyky rukama, ale při které se používá celé tělo k masírování-masáž „tělo na tělo“. Při masáži dochází k zvýšení tepové činnosti a prokrvení těch nejcitlivějších intimních oblastí. Tím tato masáž proto vytváří ideální podmínky pro maximální potěšení a požitek.